Wiadomości branżowe

Samsung potęguje filmowe emocje

Już dziś rusza promocja dla prawdziwych kinomanów – firma Samsung, sieć kin Cinema City oraz IPLA wspólnie dają możliwość obejrzenia sześciu filmów w cenie jednego! Przedłuż filmowe doznania i ciesz się prawdziwymi hitami w kinie i na Smart TV.Już od dziś, kupując bilet na dowolny seans w sieci Cinema City, otrzymujemy jednocześnie możliwość obejrzenia pięciu filmowych hitów, do obejrzenia za pośrednictwem aplikacji IPLA na platformie Samsung Smart TV. Wystarczy zachować swój kinowy bilet i zarejestrować go na stronie www.ipla.tv/samsung - od tego momentu mamy 30 dni na obejrzenie za darmo pięciu filmów w domu, na ekranie naszego telewizora Samsung Smart TV.Tytuły proponowane w kolekcji darmowych filmów będą co miesiąc zmieniane. Już teraz dostępne są hity zarówno dla dojrzałych kinomanów, jak i najmłodszych miłośników filmu. Są to „[REC] 3: Geneza”, „80 milionów”, „Seksualni, niebezpieczni”, „TULISIE. Przygoda w słonecznej

Już dziś rusza promocja dla prawdziwych kinomanów ? firma Samsung, sieć kin Cinema City oraz IPLA wspólnie dają możliwość obejrzenia sześciu filmów w cenie jednego! Przedłuż filmowe doznania i ciesz się prawdziwymi hitami w kinie i na Smart TV.

Już od dziś, kupując bilet na dowolny seans w sieci Cinema City, otrzymujemy jednocześnie możliwość obejrzenia pięciu filmowych hitów, do obejrzenia za pośrednictwem aplikacji IPLA na platformie Samsung Smart TV. Wystarczy zachować swój kinowy bilet i zarejestrować go na stronie www.ipla.tv/samsung – od tego momentu mamy 30 dni na obejrzenie za darmo pięciu filmów w domu, na ekranie naszego telewizora Samsung Smart TV.

Tytuły proponowane w kolekcji darmowych filmów będą co miesiąc zmieniane. Już teraz dostępne są hity zarówno dla dojrzałych kinomanów, jak i najmłodszych miłośników filmu. Są to ?[REC] 3: Geneza?, ?80 milionów?, ?Seksualni, niebezpieczni?, ?TULISIE. Przygoda w słonecznej krainie? oraz ?Pokaż kotku, co masz w środku?.

Informacje o promocji oraz regulamin zamieszczono na stronie: http://www.ipla.tv/samsung. Kampanię prowadzi Samsung Electronics Polska we współpracy z Cinema City i IPLA. Kreacje przygotowała Agencja Cheil, Za zakup mediów odpowiada dom mediowy New Age Media. Za działania public relations odpowiada agencja Havas PR Warsaw.

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Smart TV z aplikacją Cineman VOD ? Samsung zaprasza do promocji ?52 powody?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy