Wiadomości branżowe

„Pierwsza miłość” – dramat Marysi, czy nic już nie uratuje Melki?

Melka trafia do Ośrodka Wychowawczego. Majka, mimo iż rozstała się z Aleksem, postanawia dotrzymać obietnicy, że jak najszybciej zabierze ją do domu. W życiu obu pojawia się ojciec Krystiana, Michał – w tej roli Wojciech Błach, który dołączył do obsady „Pierwszej miłości”.Życie Melki w ośrodku nie jest „usłane różami”. Gdy kolejny raz spotyka się z agresją i niechęcią ze strony „koleżanek” z ośrodka - Rudej i Żylety, załamana prosi o pomoc Krystiana.Zakochany Krystian decyduje się na desperacki krok: za pomocą fortelu organizuje ucieczkę Melki z ośrodka. Nielegalnie. Ze spakowanym w pośpiechu plecakiem i kartami kredytowymi ojca stopem dojeżdżają do Zgorzelca. Marysia, na wieść o tym, co się stało,  nie ma wątpliwości, że cała ucieczka była przez nich zaplanowana. Ojciec Krystiana - Michał aż tak bardzo nie przejmuje się wybrykiem syna. Blokując karty kredytowe skradzione przez syna ustala miejsce ich pobytu i dochodzi do wniosku, że kiedy skończą im się pieniądze, uciekinierzy wrócą. Czyli niedługo…  Zdjęcie Melki zostaje oficjalnie opublikowane w gazecie, z

Melka trafia do Ośrodka Wychowawczego. Majka, mimo iż rozstała się z Aleksem, postanawia dotrzymać obietnicy, że jak najszybciej zabierze ją do domu. W życiu obu pojawia się ojciec Krystiana, Michał ? w tej roli Wojciech Błach, który dołączył do obsady ?Pierwszej miłości?.

Życie Melki w ośrodku nie jest ?usłane różami?. Gdy kolejny raz spotyka się z agresją i niechęcią ze strony ?koleżanek? z ośrodka – Rudej i Żylety, załamana prosi o pomoc Krystiana.

Zakochany Krystian decyduje się na desperacki krok: za pomocą fortelu organizuje ucieczkę Melki z ośrodka. Nielegalnie. Ze spakowanym w pośpiechu plecakiem i kartami kredytowymi ojca stopem dojeżdżają do Zgorzelca.

 Marysia, na wieść o tym, co się stało,  nie ma wątpliwości, że cała ucieczka była przez nich zaplanowana. Ojciec Krystiana – Michał aż tak bardzo nie przejmuje się wybrykiem syna. Blokując karty kredytowe skradzione przez syna ustala miejsce ich pobytu i dochodzi do wniosku, że kiedy skończą im się pieniądze, uciekinierzy wrócą. Czyli niedługo?  

Zdjęcie Melki zostaje oficjalnie opublikowane w gazecie, z adnotacją, że jest poszukiwana. Marysia bardzo poważnie niepokoi się o jej los. Tymczasem Melka i Krystian ustalają, że zaczną nowe życie w? Irlandii.

Melka robi niezbyt ładny numer towarzyszowi ucieczki ? zostawia go w hotelu bez pożegnania, by na własną rękę ulotnić się z Polski. Krystian orientuje się, że jego karty są zablokowane, a nie może opuścić hotelu bez zapłacenia? Jednak oboje wpadają na kolejny pomysł ? obrabowania stacji benzynowej, by zgromadzić środki na opłacenie pokoju i dalszą podróż.

Dla Melki kończy się to tragicznie? Dziewczyna otrzymuje propozycje pomocy z zewnątrz. Jak się okazuje nie jest to jednak pomoc bezinteresowna. Melka dostaje bowiem ultimatum.

Nowy wątek z Melką i Krystianem od połowy marca w wiosennych odcinkach ?Pierwszej miłości? w Telewizji Polsat.

A to już wiesz?  PMPG SA zakupiła udziały w A. W. R. „WPROST" sp. z o.o.

 

Zdjęcia do pobrania tu: 

https://chmura.atmgrupa.pl/photo/#!Albums

dziennikarz

zdjecia2014

 

                                                        

 

 

 

 

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy