Wiadomości branżowe

50. NR MACHINY Z RANKINGIEM POLSKICH WOKALISTEK WSZECH CZASÓW

50. NR MACHINY Z RANKINGIEM POLSKICH WOKALISTEK WSZECH CZASÓW
Nosowska - niekwestionowana zwyciężczyni. W 50. numerze „Machina" pokusiła się o ranking 50 najwybitniejszych polskich śpiewających pań. Od Ordonki po Agę Zaryan. W zestawieniu wygrała bez cienia wątpliwości Katarzyna Nosowska.W jubileuszowym numerze także kolażowa historia „Machiny" - okładki, cytaty, niezapomniane sesje. Oburzenia, zachwyty, kontrowersje. Historia magazynu w obrazkach.W rankingu „Machiny", który otwiera wokalistka zespołu Hey, na wysokich miejscach znalazły się m.in. Ewa Demarczyk, Urszula Dudziak i Kayah. Kto jeszcze trafił do zestawienia najlepszych polskich wokalistek wszech czasów? Za co redakcja kwalifikowała śpiewające panie do rankingu, jakie utwory wyróżniła - to wszystko na łamach „Machiny". Przy okazji rankingu wokalistek „Machina" przypomina, kim dla kultury jest diwa. Skąd się wzięły diwy, kim były te najbardziej znane i dlaczego niektóre śpiewające panie nie lubią, aby określano je tym mianem - o tym w majowym numerze „Machiny".  Do tego sylwetka zwyciężczyni, zdobywczyni (wraz z zespołem) 6 Fryderyków 2010, czyli skąd się wzięła Katarzyna Nosowska i co decyduje o tym, że od prawie 20 lat jej gwiazda nie blednie.A w cyklu „W

Nosowska – niekwestionowana zwyciężczyni. W 50. numerze „Machina” pokusiła się o ranking 50 najwybitniejszych polskich śpiewających pań. Od Ordonki po Agę Zaryan. W zestawieniu wygrała bez cienia wątpliwości Katarzyna Nosowska.

W jubileuszowym numerze także kolażowa historia „Machiny” – okładki, cytaty, niezapomniane sesje. Oburzenia, zachwyty, kontrowersje. Historia magazynu w obrazkach.

W rankingu „Machiny”, który otwiera wokalistka zespołu Hey, na wysokich miejscach znalazły się m.in. Ewa Demarczyk, Urszula Dudziak i Kayah. Kto jeszcze trafił do zestawienia najlepszych polskich wokalistek wszech czasów? Za co redakcja kwalifikowała śpiewające panie do rankingu, jakie utwory wyróżniła – to wszystko na łamach „Machiny”. Przy okazji rankingu wokalistek „Machina” przypomina, kim dla kultury jest diwa. Skąd się wzięły diwy, kim były te najbardziej znane i dlaczego niektóre śpiewające panie nie lubią, aby określano je tym mianem – o tym w majowym numerze „Machiny”.  Do tego sylwetka zwyciężczyni, zdobywczyni (wraz z zespołem) 6 Fryderyków 2010, czyli skąd się wzięła Katarzyna Nosowska i co decyduje o tym, że od prawie 20 lat jej gwiazda nie blednie.

A w cyklu „W robocie” – jeszcze jedna z rankingu polskich diw, Urszula. Zwyciężczyni Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze w 1977 r. W 2001 r. roku w Sopocie dostała Bursztynowego Słowika za całokształt. Ale nie spoczęła na laurach. Nadal pracuje i nagrywa, a piosenki wymyśla kosząc trawę w ogrodzie. Po 9 latach wydaje właśnie nową płytę. Dlaczego tak długo to trwało – mówi „Machinie”.

W majowej „Machinie” również pierwsza część wywiadu rzeki ze stałym felietonistą magazynu, Kazikiem. Tym razem – specjalnie dla „Machiny” – Kazik założył mundur i dał się w nim sfotografować. Mundurowej sesji towarzyszy rozmowa o honorze, odwadze, życiowych bitwach, kampaniach, zwycięstwach i porażkach oraz punktach zwrotnych. Część druga rozmowy ukaże się w czerwcowej „Machinie”.

A to już wiesz?  Kto zostanie Człowiekiem Roku 2011 tygodnika WPROST? Zgłoś kandydata na Facebooku

Do części nakładu majowego wydania „Machiny” dołączona jest płyta DVD z filmem „Buster” Davida Greena z niezapomnianą rolą Phila Collinsa. Cena magazynu z płytą wynosi 9,99 zł, bez płyty – 7,99.

Majowemu numerowi „Machiny” towarzyszy kampania radiowa w Roxy FM, Esce Rock, Chili Zet oraz internetowa na portalach Onet.pl, WP.pl, Interia.pl, Wprost24.pl,dlaczego.com.pl, Mediarun.pl, a także reklamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Źródło Platforma Mediowa Point Group SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy