BIZNES Kultura

Goście hotelu Hyatt Regency Warsaw pojadą taksówkami EcoCar

Goście hotelu Hyatt Regency Warsaw pojadą taksówkami EcoCar
Stołeczna korporacja taksówkarska EcoCar i hotel Hyatt Regency Warsaw rozpoczęły współpracę Warszawa, Polska – luty 2014: Od 13 lutego 2014 roku goście hotelu Hyatt Regency Warsaw są obsługiwani przez jednolitą i elegancką flotę taksówek z logo

Data publikacji: 2014-02-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Goście hotelu Hyatt Regency Warsaw pojadą taksówkami EcoCar
Kategoria: BIZNES, Kultura

Stołeczna korporacja taksówkarska EcoCar i hotel Hyatt Regency Warsaw rozpoczęły współpracę Warszawa, Polska – luty 2014: Od 13 lutego 2014 roku goście hotelu Hyatt Regency Warsaw są obsługiwani przez jednolitą i elegancką flotę taksówek z logo EcoCar.

Goście hotelu Hyatt Regency Warsaw pojadą taksówkami EcoCar BIZNES, Kultura - Stołeczna korporacja taksówkarska EcoCar i hotel Hyatt Regency Warsaw rozpoczęły współpracę Warszawa, Polska – luty 2014: Od 13 lutego 2014 roku goście hotelu Hyatt Regency Warsaw są obsługiwani przez jednolitą i elegancką flotę taksówek z logo EcoCar.

Stołeczna korporacja taksówkarska EcoCar i hotel Hyatt Regency Warsaw rozpoczęły współpracę

Warszawa, Polska – luty 2014: Od 13 lutego 2014 roku goście hotelu Hyatt Regency Warsaw są obsługiwani przez jednolitą i elegancką flotę taksówek z logo EcoCar.

Kooperacja opiera się na zasadach, które są bliskie obu podmiotom. Zarówno EcoCar, jak i Hyatt Regency Warsaw dbają o wysoką jakość świadczonych usług, a także prowadzą działania pro-ekologiczne.

Dzięki rozpoczętej współpracy, goście hotelu Hyatt Regency Warsaw będą mogli rozliczać swój kurs taksówką w ramach rachunku hotelowego. Takie udogodnienie pozwoli gościom skoncentrować się na celu wizyty, nie tracąc czasu na zbędne formalności. Ponadto, goście hotelu będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty cenowej, która pozwoli na przejazdy taksówkami EcoCar według ustalonej ceny.

Informacja o EcoCar.

EcoCar to nie tylko przyjazne rozwiązania cenowe, lecz także ekologia i wygoda. Jednolita flota samochodów korporacji wyposażona jest w system, który wybiera optymalną pod względem czasu i długości trasę, a także pozwala ominąć korki, dzięki czemu pojazdy EcoCar ograniczają emisję szkodliwych spalin do atmosfery. Dodatkowo, system rejestruje sposób jazdy kierowcy i prędkość, z jaką się poruszał, a tym samym kontroluje przestrzeganie promowanych przez EcoCar zasad eko-jazdy. Kierowcy korporacji są ustawicznie szkoleni pod kątem ekologicznej jazdy samochodem, a system wspiera ich działania z korzyścią zarówno dla klienta, jak i dla środowiska.

Zależy nam na podejmowaniu współpracy z firmami, które zwracają uwagę na aspekt ekologiczny swojej działalności, a takim podmiotem jest niewątpliwie hotel Hyatt Regency Warsaw. Naszą misją jest dbanie o środowisko naturalne. Flota EcoCar składa się z nowoczesnych i bezpiecznych samochodów, które dzięki wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych emitują o wiele mniej trujących substancji do atmosfery – mówi Aneta Ogrodniczek, prezes firmy EcoCar.

A to już wiesz?  Najważniejsze atrakcje na LMF 2017! Sprawdź

Informacja o Hyatt Regency Warsaw.

Aspekty troski o środowisko i ochronę środowiska jest wpisane w CSR-ową strategię hotelu Hyatt Regency Warsaw. W ramach swojej bieżącej działalności hotel dąży do zachowania równowagi pomiędzy luksusem, w świadczonych przez hotel usługach, a zrównoważonym rozwojem. Hotel dąży

do redukcji zużycia energii, wody, odpadów oraz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. W tym celu wprowadza zmiany i udoskonala infrastrukturę hotelową, poprzez instalację systemu oszczędzania energii i zarządzania klimatyzacją oraz oszczędności zużycia wody. Aktywności pro-ekologiczne hotelu dotyczą również współpracy z organizacjami pozarządowymi na rzecz ochrony pszczół i akcji edukacyjnych, a także zagospodarowania zielonych przestrzeni wokół hotelu. Hotel angażuje się również w eco-inicjatywy, jak Dzień Ziemi. Obecnie, Hyatt Regency Warsaw przechodzi procedurę certyfikacji EarthCheck jako pierwszy hotel w Polsce. Hyatt Regency Warsaw może również pochwalić się własnymi kreatywnymi eco-inicjatywami, które z pomocą zaangażowanych i aktywnych pracowników są stale wdrażane w hotelu. Niewątpliwie jedną z najbardziej ciekawych eco-projektów hotelu jest założenie pierwszej w Polsce miejskiej pasieki pszczół na dachu hotelu i produkcja własnego ekologicznego miodu.

Więcej informacji o współpracy hotelu Hyatt Regency Warsaw oraz korporacji EcoCar można odnaleźć na stronach internetowych: www.warsaw.regency.hyatt.com oraz www.ecocar.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Goście hotelu Hyatt Regency Warsaw pojadą taksówkami EcoCar BIZNES, Kultura - Stołeczna korporacja taksówkarska EcoCar i hotel Hyatt Regency Warsaw rozpoczęły współpracę Warszawa, Polska – luty 2014: Od 13 lutego 2014 roku goście hotelu Hyatt Regency Warsaw są obsługiwani przez jednolitą i elegancką flotę taksówek z logo EcoCar.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy