Wiadomości branżowe

Okno otwarte pakietu Wiedza i odkrycia

Netia przygotowała kolejny prezent dla swoich abonentów telewizyjnych. Od 14 do 20 stycznia abonenci GigaOferty telewizyjnej uzyskają bez dodatkowych opłat dostęp m.in. do kanałów: BBC Knowledge,  Planete+ HD czy Discovery Channel HD, które wchodzą w skład pakietu Wiedza i odkrycia.Okno otwarte to akcja promocyjna znana klientom Grupy Netia, którzy dzięki niej mogą co jakiś czas sprawdzać ofertę przed zakupem wybranych pakietów. Tym razem operator udostępnił bez opłat wszystkim użytkownikom GigaOferty pakiet kanałów tematycznych Wiedza i odkrycia, w skład którego wchodzą kanały, prezentujące fascynujące informacje i ciekawostki o otaczającym nas świecie, nauce i największych odkryciach.Kanały pakietu Wiedza i odkrycia (BBC Knowledge, National Geographic Channel HD, Discovery Channel HD, Discovery Historia, Discovery Science, Planete+ HD, History HD, Polsat Viasat History, Russia Today Doc HD) w ramach okna otwartego dostępne są na kanałach od 990 do 999.Telewizja Osobista, to oferta TV Netii, która - w przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji dostępnych na rynku - daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania

Netia przygotowała kolejny prezent dla swoich abonentów telewizyjnych. Od 14 do 20 stycznia abonenci GigaOferty telewizyjnej uzyskają bez dodatkowych opłat dostęp m.in. do kanałów: BBC Knowledge,  Planete+ HD czy Discovery Channel HD, które wchodzą w skład pakietu Wiedza i odkrycia.

Okno otwarte to akcja promocyjna znana klientom Grupy Netia, którzy dzięki niej mogą co jakiś czas sprawdzać ofertę przed zakupem wybranych pakietów. Tym razem operator udostępnił bez opłat wszystkim użytkownikom GigaOferty pakiet kanałów tematycznych Wiedza i odkrycia, w skład którego wchodzą kanały, prezentujące fascynujące informacje i ciekawostki o otaczającym nas świecie, nauce i największych odkryciach.

Kanały pakietu Wiedza i odkrycia (BBC Knowledge, National Geographic Channel HD, Discovery Channel HD, Discovery Historia, Discovery Science, Planete+ HD, History HD, Polsat Viasat History, Russia Today Doc HD) w ramach okna otwartego dostępne są na kanałach od 990 do 999.

Telewizja Osobista, to oferta TV Netii, która – w przeciwieństwie do standardowych ofert płatnej telewizji dostępnych na rynku – daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV. W ofercie dostępnych jest łącznie 179 kanałów w cyfrowej jakości, w tym aż 63 w HD, łącznie z kanałami premium: HGO i Canal+. W przeciwieństwie do innych ofert płatnej telewizji, w Netii nie trzeba kupować drogich pakietów, żeby oglądać kilka ulubionych kanałów. Do wyboru jest aż 16 pakietów tematycznych oraz kanał a?la carte (Republika TV) – w cenie od kilku do kilkunastu złotych – które można dowolnie łączyć.

Kolejną zaletą TV Netii jest nowoczesny dekoder a zarazem odtwarzacz multimedialny Netia Player, dzięki któremu na ekranie telewizora użytkownicy mają dostęp do takich serwisów jak: HGO GO, Premium+, Kinoplex, Filmbox, Ipla, player, TVP Sport, tvn meteo, YouTube, Tuba.fm, ABC VOD, Erowizja, Facebook.

A to już wiesz?  Prezydent Rosji w ekskluzywnym wywiadzie dla WPROST


dostarczył infoWire.pl

Źródło Netia. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy