Wiadomości branżowe

Samsung F6400 ? zaawansowana technologia w zasięgu pilota

Produktów, które są w stanie zaoferować wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania za niewielką cenę jest na rynku naprawdę niewiele. Taką unikatową cechą charakteryzuje się telewizor firmy Samsung – model F6400. Doskonała jakość obrazu, duży wybór przekątnych ekarnu oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne idą tu w parze z rozsądną ceną,

Produktów, które są w stanie zaoferować wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania za niewielką cenę jest na rynku naprawdę niewiele. Taką unikatową cechą charakteryzuje się telewizor firmy Samsung ? model F6400. Doskonała jakość obrazu, duży wybór przekątnych ekarnu oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne idą tu w parze z rozsądną ceną, czyniąc z modelu F6400 jednym z najtrafniejszych wyborów.

Doskonała jakość obrazu filmów wyświetlanych na F6400 w rozdzielczości Full HD, także w trójwymiarze, potrafi wywrzeć oszałamiające wrażenie. Technologia CMR 200 Hz sprawi, że najbardziej dynamiczne sceny akcji i pościgów zachowają odpowiednią płynność oraz nadzwyczajną ostrość na ekranie o rozmiarach od 32 aż do 75 cali.

Świetnej jakości obrazu towarzyszy zaawansowana technologia. Po podłączeniu telewizora do Internetu możemy stworzyć własną ramówkę wybierając z ponad 70 tysięcy filmów, seriali i programów rozrywkowych dostępnych za pośrednictwem aplikacji VOD. Możemy też wybierać za ponad 100 polskojęzycznych aplikacji Samsung Smart TV i ponad 300 globalnych które dają nam dostęp do informacji, stacji radiowych, gier i serwisów społecznościowych.  Udoskonalony interfejs użytkownika Smart Hub został zaprojektowany jako wygodny przewodnik po multimediach. Umożliwia wyszukiwanie interesujących treści na czterech interaktywnych panelach. Obejmują one programy telewizyjne, serwisy społecznościowe i aplikacje, zaś zakładka Moje pliki pozwala na dostęp do  filmów, zdjęć czy muzyki, przechowywanych na urządzeniach podłączonych do domowej sieci.Dodatkowo, model F6400 obsłużymy komendami głosowymi dzięki funkcji Voice Recognition oraz smartfonem, jeśli nie mamy akurat pod ręką pilota.

Dla wszystkich, którym bogactwo wyboru telewizyjnej oferty wydaje się przytłaczające, przydatna okaże się funkcja S-Recommendation. Dzięki niej telewizor podpowie nam jakie programy oglądali inni widzowie i ułatwi wybór wśród olbrzymiej liczby dostępnych kanałów telewizyjnych na podstawie ich popularności. Oczywiście istnieje także możliwość relaksu przy jednej z setek aplikacji dostępnych na Samsung Smart TV, w których odnajdziemy nie tylko aplikacje VOD oferujące najnowsze filmowe przeboje, ale także gry i wiele innych ciekawych propozycji.

A to już wiesz?  ?Galeria?: przez zazdrość, narkotyki i seks Adam zmieni się w potwora

Model Samsung Smart TV F6400 jest dostępny z 7 rozmiarami ekranów: 32, 40, 46, 50, 55, 65 oraz 75 cali.

Sugerowana cena detaliczna:

UE32F6400         2 799

UE40F6400         3 149

UE46F6400         4 899

UE50F6400         5 999

UE55F6400         7 399

UE65F6400         11 999

UE75F6400         24 999

 

O firmie

Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 236 000 pracowników w 79 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 187,8 mld USD. Chcesz odkryć więcej? Odwiedź nas na www.samsung.pl

 

 

 

Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy