Wiadomości branżowe

3 miesiące internetu za 1 zł na Walentynki od Netii

3 miesiące internetu za 1 zł na Walentynki od Netii
Netia przygotowała specjalną, limitowaną ofertę na Walentynki – aż trzy miesiące szybkiego internetu za 1 zł oraz pakiet Telewizji Osobistej z internetem w niższej cenie przez cały okres trwania umowy. Netia, z okazji Walentynek, przygotowała specjalne oferty promocyjne. Teraz Szybki Internet Max 20 Mb/s bez limitu transferu danych i routerem Wi-Fi Netia Spot przez pierwsze 3 miesiące kosztuje tylko 1 zł! (po upływie tego czasu kosztować będzie 49,90 zł miesięcznie).Dla tych, którzy potrzebują jeszcze szybszego łącza, Netia przygotowała promocyjną ofertę z szybkim dostępem do internetu Netia FOTON (w zależności od technologii do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s) z nielimitowanym transferem danych i Netia Spotem, również w cenie 1 zł przez pierwsze 3 miesiące. Po upływie tego okresu klient zapłaci 59,90 zł miesięcznie.Klienci, którzy wybiorą pakiet: internet z Telewizją Osobistą, mają do wyboru dwie oferty specjalne – obie tańsze o 10 zł miesięcznie od standardowych ofert promocyjnych. Pierwsza z nich to pakiet Telewizji Osobistej (od 35 zł miesięcznie przy minimalnym zobowiązaniu) razem z dostępem do internetu w opcji Max 20 Mb/s, nielimitowanym transferem oraz Netia Spotem i dekoderem Netia

Netia przygotowała specjalną, limitowaną ofertę na Walentynki ? aż trzy miesiące szybkiego internetu za 1 zł oraz pakiet Telewizji Osobistej z internetem w niższej cenie przez cały okres trwania umowy.

Netia, z okazji Walentynek, przygotowała specjalne oferty promocyjne. Teraz Szybki Internet Max 20 Mb/s bez limitu transferu danych i routerem Wi-Fi Netia Spot przez pierwsze 3 miesiące kosztuje tylko 1 zł! (po upływie tego czasu kosztować będzie 49,90 zł miesięcznie).

Dla tych, którzy potrzebują jeszcze szybszego łącza, Netia przygotowała promocyjną ofertę z szybkim dostępem do internetu Netia FOTON (w zależności od technologii do 50 Mb/s lub do 100 Mb/s) z nielimitowanym transferem danych i Netia Spotem, również w cenie 1 zł przez pierwsze 3 miesiące. Po upływie tego okresu klient zapłaci 59,90 zł miesięcznie.

Klienci, którzy wybiorą pakiet: internet z Telewizją Osobistą, mają do wyboru dwie oferty specjalne ? obie tańsze o 10 zł miesięcznie od standardowych ofert promocyjnych. Pierwsza z nich to pakiet Telewizji Osobistej (od 35 zł miesięcznie przy minimalnym zobowiązaniu) razem z dostępem do internetu w opcji Max 20 Mb/s, nielimitowanym transferem oraz Netia Spotem i dekoderem Netia Player – w cenie 69,90 zł miesięcznie (cena z e-fakturą). Pakiet TV z super szybkim internetem FOTON kosztuje 10 zł miesięcznie więcej.

Powyższa oferta promocyjna dotyczy usług dostępowych na sieci własnej Grupy Netia i jest dostępna na www.netia.pl.

Więcej informacji na stronie: http://www.netia.pl/oferta-dom/promocje/internet-telefon.html

***

O Netii

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Źródło Netia. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  "Policjantki i policjanci" nie do pobicia. Widownia wciąż rośnie!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy