Wiadomości branżowe

?Pielęgniarki? ? kolejny rekord oglądalności

W piątek 24 października, w ósmym tygodniu nadawania, padł kolejny rekord serialu - udział w grupie komercyjnej wyniósł ponad 24%. „Pielęgniarki”, nowość i hit wiosennej ramówki Polsatu, jesienią także zatrzymują pozycję lidera pasma, a w czasie emisji stacja plasuje się na pierwszym miejscu.Produkcja uzyskała też w piątek najwyższy, minutowy i średni udział wśród seriali.„Pielęgniarki” od początku notują bardzo dobrą oglądalność, która rośnie w kolejnych tygodniach. Premierowe odcinki w ósmym tygodniu przekroczyły 772 tys. Pierwszy tydzień emisji kształtował się na poziomie ponad 588 tys. widzów. Także w grupie komercyjnej serial wygrywa z konkurencją. W czasie emisji „Pielęgniarek” stacja plasuje się na pierwszej pozycji. Produkcja pokonuje także rywali w grupach miejskich.Zdjęcia do odcinków, które są obecnie emitowane w stacji, rozpoczęły się latem. Znów jest dużo emocji i wzruszeń. W życiu głównych bohaterek – pielęgniarek, które pokochali widzowie stacji, następują prawdziwe niespodzianki, równie pasjonujące jak

W piątek 24 października, w ósmym tygodniu nadawania, padł kolejny rekord serialu – udział w grupie komercyjnej wyniósł ponad 24%. ?Pielęgniarki?, nowość i hit wiosennej ramówki Polsatu, jesienią także zatrzymują pozycję lidera pasma, a w czasie emisji stacja plasuje się na pierwszym miejscu.

Produkcja uzyskała też w piątek najwyższy, minutowy i średni udział wśród seriali.

?Pielęgniarki? od początku notują bardzo dobrą oglądalność, która rośnie w kolejnych tygodniach. Premierowe odcinki w ósmym tygodniu przekroczyły 772 tys. Pierwszy tydzień emisji kształtował się na poziomie ponad 588 tys. widzów.
Także w grupie komercyjnej serial wygrywa z konkurencją. W czasie emisji ?Pielęgniarek? stacja plasuje się na pierwszej pozycji. Produkcja pokonuje także rywali w grupach miejskich.

Zdjęcia do odcinków, które są obecnie emitowane w stacji, rozpoczęły się latem. Znów jest dużo emocji i wzruszeń. W życiu głównych bohaterek ? pielęgniarek, które pokochali widzowie stacji, następują prawdziwe niespodzianki, równie pasjonujące jak historie pacjentów. Oprócz głównych bohaterek pojawiły się nowe postaci. Jedna z pielęgniarek spełni swoje marzenie o macierzyństwie poprzez adopcję, a druga będzie musiała poradzić sobie z nadmiernym zainteresowaniem ze strony lekarzy.

?Pielęgniarki? ? emisja od poniedziałku do piątku, godz. 12.00 – Telewizja POLSAT

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył
A to już wiesz?  Aplikacja Filmwebu dostępna na Samsung Smart TV

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy