BIZNES Kultura

TaniaKsiazka.pl najlepsza w rankingu Ceneo

TaniaKsiazka.pl najlepsza w rankingu Ceneo
TaniaKsiazka.pl ponownie została laureatem Rankingu Zaufanych Sklepów, przeprowadzonego przez platformę Ceneo.pl, ale po raz pierwszy zdobyła najważniejszą nagrodę „Wybór użytkowników”, przyznawaną bezpośrednio przez

Data publikacji: 2018-10-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: TaniaKsiazka.pl najlepsza w rankingu Ceneo
Kategoria: BIZNES, Kultura

TaniaKsiazka.pl ponownie została laureatem Rankingu Zaufanych Sklepów, przeprowadzonego przez platformę Ceneo.pl, ale po raz pierwszy zdobyła najważniejszą nagrodę „Wybór użytkowników”, przyznawaną bezpośrednio przez internautów.

TaniaKsiazka.pl najlepsza w rankingu Ceneo BIZNES, Kultura - TaniaKsiazka.pl ponownie została laureatem Rankingu Zaufanych Sklepów, przeprowadzonego przez platformę Ceneo.pl, ale po raz pierwszy zdobyła najważniejszą nagrodę „Wybór użytkowników”, przyznawaną bezpośrednio przez internautów.

TaniaKsiazka.pl ponownie została laureatem Rankingu Zaufanych Sklepów, przeprowadzonego przez platformę Ceneo.pl, ale po raz pierwszy zdobyła najważniejszą nagrodę „Wybór użytkowników”, przyznawaną bezpośrednio przez internautów.  E-księgarnia z Białegostoku otrzymała też III miejsce w kategorii „Multimedia”.

Ranking Ceneo.pl jest jednym z najbardziej miarodajnych i wiarygodnych plebiscytów popularności internetowych sklepów w Polsce. Ma też już swoją historię i prestiż. 18 października 2018 roku w Warszawie podczas gali Retail Channels, po raz dziewiąty wręczono nagrody Zaufanych Sklepów, uważane za polskie Oskary w branży e-commerce.

W konkursie wzięło udział ponad 4 500 firm sprzedających w sieci. W 14 różnych kategoriach wyróżniono 42 najlepsze sklepy internetowe w Polsce. Nagrody po raz kolejny pojadą m.in. do Białegostoku, gdzie działa jedna z najpopularniejszych w kraju e-księgarni – TaniaKsiazka.pl.

– Jesteśmy szczęśliwi i przepełnia nas duma, że tym razem udało nam się zdobyć tę najważniejszą nagrodę „Wybór użytkowników”. To wyróżnienie jest wyjątkowe, ponieważ werdykt został wydany przez najsurowsze jury – klientów. Jest więc wyrazem ich zaufania i docenienia naszych starań o to, by księgarnia była przyjazna, pracowała szybko i sprawnie – mówi Łukasz Kierus, założyciel księgarni TaniaKsiazka.pl.

Nagrodę w imieniu firmy odebrał w Warszawie Adam Guz, dyrektor finansowy TaniaKsiazka.pl.

– Czuję się nieco niezręcznie odbierając tę nagrodę w pojedynkę, ponieważ na scenie, obok mnie powinno znaleźć się miejsce dla ponad setki wspaniałych osób – członków naszego zespołu, bez których tego sukcesu by po prostu nie było – mówił po wczorajszej gali. –  Każdy z nich ma istotny wkład w pozycję, którą zajmujemy – od każdego z nich zależy to jak nas oceniają klienci i rynek – od IT, poprzez osoby zajmujące się kompletowaniem zamówień, po dział sprzedaży, marketingu i finanse. To nagroda, którą dedykuję każdemu z nich z osobna, i korzystając z okazji, chciałbym im serdecznie podziękować.

A to już wiesz?  Dzieło Henryka Siemiradzkiego trafi na aukcję

Zwycięzcy zostali wyłonieni na podstawie ponad trzech milionów ankiet Programu Zaufanych Opinii, wypełnianych w ciągu całego roku przez klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym. Przy ocenie brano pod uwagę liczbę opinii, średnią uzyskanych ocen  (min. 4,5 gwiazdki), ilość opinii pozytywnych (min. 90%), udział opinii zablokowanych za nadużycia (nie więcej niż 10 proc.) oraz pozytywną weryfikację w testach poprawności instalacji skryptów.

– Opinie to jeden z kluczowych elementów przy podejmowaniu decyzji zakupowych – podkreśla Marcin Łachajczyk, prezes Ceneo.pl. – Od 9 lat na tej podstawie razem z naszymi użytkownikami tworzymy unikatowy ranking Zaufanych Sklepów. Jego wyjątkowość polega na tym, że oceny są wystawiane dopiero po sfinalizowanym zakupie. Nasz ranking jest bezkonkurencyjny, bo tworzony na podstawie milionów ankiet.

W ubiegłym roku podczas gali rozdania nagród Ceneo.pl księgarnia TaniaKsiazka.pl była oklaskiwana dwukrotnie. Zdobyła II miejsce w kategorii „Wybór Użytkownika”. To najbardziej pożądane przez internetowych sprzedawców wyróżnienie, ponieważ zwycięzców wskazują tutaj bezpośrednio sami klienci. Uplasowała się też na drugiej pozycji w kategorii „Multimedia”.

Nagrody Ceneo.pl to kolejne laury, które odebrała w tym roku TaniaKsiązka.pl. Firma okazała się m.in. bezkonkurencyjna w rankingu „Koszyk Roku 2018”, co dowodzi, że czołowa polska księgarnia internetowa, wywodząca się z Podlasia, jest – zdaniem ekspertów – najbardziej przyjaznym dla użytkowników e-sklepem w naszym kraju. Za sobą pozostawiła takie sklepy jak: mediamarkt.pl, wittchen.pl, saturn.pl, mall.pl czy eobuwie.com.pl.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
TaniaKsiazka.pl najlepsza w rankingu Ceneo BIZNES, Kultura - TaniaKsiazka.pl ponownie została laureatem Rankingu Zaufanych Sklepów, przeprowadzonego przez platformę Ceneo.pl, ale po raz pierwszy zdobyła najważniejszą nagrodę „Wybór użytkowników”, przyznawaną bezpośrednio przez internautów.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy