Kultura

The Voice of Poland 9: Kosmiczne wokale na Kujawach i Pomorzu

The Voice of Poland 9: Kosmiczne wokale na Kujawach i Pomorzu
Warszawa 6 września 2017 The Voice of Poland 9: Kosmiczne wokale na Kujawach i Pomorzu Czas na kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o

Warszawa 6 września 2017
The Voice of Poland 9: Kosmiczne wokale na Kujawach i Pomorzu

Czas na kolejny odcinek „Przesłuchań w Ciemno”. Tym razem o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” powalczą wokaliści z Kujaw i Pomorza. Czy Trenerzy znajdą uczestników, którzy poruszą wszystkie cztery fotele? Odpowiedź już w najbliższą sobotę 8 września o godz. 20:05 na antenie Telewizyjnej Dwójki.

Głosy nie z tej ziemi
Jak wygląda sobotni wieczór u prawdziwych fanów „The Voice of Poland”? Rodziny zmobilizowane, sąsiedzi też, a na stoliku czeka cała seria kanapek, by zajadać emocje, których dostarczą utalentowani wokaliści. Nie inaczej będzie w tym tygodniu – widzowie Telewizyjnej Dwójki usłyszą najlepszych wokalistów z Pomorza i Kujaw. Niektórzy wykonawcy będą walczyć z tremą, inni wejdą na scenę przebojem.

Wśród wokalistów walczących o miejsce w programie zobaczymy m.in. 21-letnią Natalię, uczennicę studium wokalno-aktorskiego w Gdyni. To właśnie ona wykonaniem utworu „Fighter” Christiny Aguilery spowoduje „trzęsienie sceny”. Od Trenerów usłyszy, że jest prawdziwą fighterką gotową na karierę muzyczną, a jej występ zostanie porównany do zwycięstwa w Igrzyskach Olimpijskich. Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć?
W sobotnim odcinku pojawi się również 24-letni Maksymilian Łapiński – miłośnik adrenaliny i prawdziwy wolny ptak, który lubi wyzwania i wierzy w marzenia. Po wykonaniu utworu „These Days” z repertuaru Rudimental skradnie serca wszystkich Trenerów, a po wzruszającym zaprezentowaniu autorskiego numeru nawet Michałowi Szpakowi zaszklą się oczy.
Swoich sił spróbuje również 22-letni Maciej, samouk ze Szczecina i były członek chóru Akademii Morskiej, który doskonale łączy pasję do gotowania z muzyką. Wokalista zaśpiewa utwór Harry’ego Styles’a „Sign Of The Times” i w rekordowo krótkim czasie obróci niemal wszystkie fotele. To właśnie jemu Piotr Cugowski zaproponuje przyspieszony kurs pracy nad falsetem, a Grzegorz Hyży rozpozna jego twarz z ostatniego koncertu. Czyją drużynę ostatecznie wybierze?

A to już wiesz?  Festiwal Rumu i Kultury Karaibskiej już we wrześniu!

Powiew orientu
Swoim wdziękiem i azjatyckim urokiem oczaruje Trenerów 18-letnia Jadzia, która wystąpi w utworze „Sweet creature”. Dlaczego to właśnie ta uczestniczka stanie się źródłem wyrzutów sumienia Grzegorza Hyżego i bezsenności Piotra Cugowskiego?
Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewa również 20-letnia Natalia – studentka etnologii i wokalistyki jazzowej. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaprezentuje utwór „No Roots” z repertuaru Alice Merton i obróci wszystkie fotele. A to wszystko za sprawą oryginalnego głosu i egzotycznej urody, którą zawdzięcza afrykańskim korzeniom. O tę uczestniczkę walka będzie zacięta, a Trenerzy będą prześcigać się w prawieniu jej komplementów.
Przed widzami mnóstwo niespodzianek. Tylko w tym odcinku zobaczymy spontaniczny występ Piotra Cugowskiego z Grzegorzem Hyżym, Michał Szpak zostanie nazwany Panem Szpakiem, a Patrycja Markowska znajdzie diament do oszlifowania. Co jeszcze wydarzy się w programie i czy podróż na Pomorze i Kujawy zaowocuje odnalezieniem nowych talentów? Przekonamy się już w najbliższą sobotę, 8 września o godz. 20:05 na antenie TVP2.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy