BIZNES Kultura

Kartky w Empiku Silesia

Data publikacji: 2019-09-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kartky w Empiku Silesia
Kategoria: BIZNES, Kultura

Raper Kartky spotka się z fanami 6 września o godzinie 18:00 w katowickim salonie Empik Silesia.

Kartky w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - Raper Kartky spotka się z fanami 6 września o godzinie 18:00 w katowickim salonie Empik Silesia.

Pierwszym i szeroko przyjętym, albumem, którym pochodzący z Bytomia, młody i zdolny raper Kartky zaznaczył się w świadomości słuchaczy, był „Preseason Highlights”. W 2015 r. wydał świetnie przyjęte płyty „Shadowplay” i „Fuego Infinito”, co pozwoliło mu jeszcze mocniej zaakcentować swoją pozycję na scenie. Następnie stworzył – wraz z Emesem Milliganem – krążek pt. „Nowe Kino”. W 2018 r. na rynku ukazały się jego dwa albumy: „Blackout” oraz „BLACK MAGIIC”. Ten ostatni otrzymał status złotej płyty. Aktualnie Kartky promuje swój najnowszy krążek pt. „dom na skraju niczego” (Step Hurt). Tajemnicze, nieoczywiste teksty i głębokie brzmienie stały się już wizytówką Kartky'ego i nie inaczej jest w tym przypadku. „dom na skraju niczego” to kolejna porcja przepełnionych emocjami utworów, które składają się na zapadającą w pamięć, spójną całość.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kartky w Empiku Silesia BIZNES, Kultura - Raper Kartky spotka się z fanami 6 września o godzinie 18:00 w katowickim salonie Empik Silesia.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Kultura