Kultura

KREATYWNY WERNISAŻ W WARSZAWIE

KREATYWNY WERNISAŻ W WARSZAWIE
Warszawa, 20 września 2019 #IBISSTYLESBYUS – KREATYWNY WERNISAŻ W WARSZAWIE W czwartek, 19 września 2019, w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum odbyła się kreatywna wystawa

Warszawa, 20 września 2019

#IBISSTYLESBYUS – KREATYWNY WERNISAŻ W WARSZAWIE

W czwartek, 19 września 2019, w hotelu ibis Styles Warszawa Centrum odbyła się kreatywna wystawa #ibisStylesByUs. W hotelowym wnętrzu w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni uczestnicy wystawy mogli obejrzeć zwycięskie prace wyłonione w instagramowym konkursie przez jury, w którym znaleźli się hiszpańscy fotografowie Anna Devis (@Anniset) i Daniel Rueda (@DrCuerda). Dodatkowo każdy wziął udział w kreatywnych warsztatach, w których mógł stworzyć swoje rękodzieła. W wydarzeniu wzięli udział znane osoby ze świata showbiznesu, jak m.in. Julka Wróblewska, Izabela Zwierzyńska czy Magda Wójcik, zwyciężczyni ostatniej edycji programu Big Brother.

Warszawa kreatywnie
Hotel ibis Styles Warszawa Centrum jako jeden z gospodarzy międzynarodowej kampanii #ibisStylesByUs zaprosił gości na wernisaż fotografii wykonanych przez użytkowników Instagrama i ambasadorów konkursu. Dodatkowo wystawę uzupełniły zdjęcia autorstwa Wojtka Koguta, Accor Area Guest Experience Manager EE South of Poland, prywatnie miłośnika fotografii. W myśl idei przewodniej kampanii, której celem jest uwolnienie własnej kreatywności, każdy mógł wziąć odwiedzić kreatywne stanowiska z warsztatami DIY. Dla amatorów i miłośników fotografii hotel przygotował wyjątkowe warsztaty poprowadzone przez Maurycego i Marzenę Śmierzchalskich. Z kolei fani grafiki i ilustracji mogli wykonać własnoręczne plakaty na stanowisku zorganizowanym przez Tomasza Pieńczaka. Wśród pozostałych warsztatów znalazły się: kreator biżuterii, a także stanowiska z lasami w szkle i naturalnymi świecami zalewanymi. Nie zabrakło też atrakcji kulinarnych, które zapewnił pokaz kuchni molekularnej z użyciem ciekłego azotu, dekorowanie babeczek i jadalne balony z helem.

W wydarzeniu wzięły udział znane osobistości ze świata showbiznesu, influencerów i fotografii, takie jak: Julka Wróblewska, Izabela Zwierzyńska, Anna Gzyra czy uczestnicy poprzedniej edycji programu Big Brother i Top Model. Wernisaż poprowadził prezenter Mateusz Szymkowiak.

Niepowtarzalny charakter, unikalny design, kreatywność i inspirująca pozytywna energia obecna w hotelowych wnętrzach stanowią o charakterze i sile marki ibis Styles. Taka idea przyświecała także nam podczas konkursu, którego celem było zainspirowanie miłośników i amatorów fotografii do stworzenia wyjątkowych dzieł. Z kolei dzięki organizacji wystawy, wszyscy mogliśmy mieć okazję sami stać się kreatorami rękodzieł i na własnej skórze poczuć ducha marki ibis Styles – mówi Marcin Szymański, Accor Midscale & Economy Segment Manager Eastern Europe.

A to już wiesz?  Magda Stachula w Empiku Silesia

#ibisStylesByUs – kreatywne wyzwanie na Instagramie
Marka ibis Styles wraz z Anną Devis i Danielem Ruedą zaprosili użytkowników Instagrama do uwolnienia swojej kreatywności i zabawy z designem w przygotowaniu konkursowych prac opatrzonych #ibisStylesByUs. Spośród ponad 3000 nadesłanych prac jury wybrało 11 zwycięzców, których fotografie wyruszyły w międzynarodowe tournée po 9 hotelach ibis Styles na całym świecie. Wystawa zawitała już do Hiszpanii, gdzie odbyła się jej premiera, na fotograficznej mapie są m.in. Wielka Brytania, Brazylia, Tajlandia czy Indonezja.

Hotel ibis Styles Warszawa Centrum to bez wątpienia jeden z najbardziej designerskich obiektów w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdy element wyposażenia odwołującego się do przewodniego motywu spędzania czasu nad rzeką kojarzy się jednocześnie z kreatywnością i pobudzaniem wyobraźni. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy właśnie w tym hotelu gościć wystawę zdjęć z konkursu #ibisStylesByUs – zapewnia Marcin Kubuj, dyrektor generalny hotelu.

@ibishotels
#ibisStylesByUs

O ibis Styles

Ibis Styles, to dynamicznie rozwijająca się ekonomiczna klasa obiektów grupy Accor, która oferuje doświadczenie z pobytu bazujące na kreatywności i zabawnym designie. Kreatywność oraz dobry nastrój cechują komfortowe oraz designerskie hotele, z których każdy ma swój wyjątkowy styl. Są zlokalizowane w sercu miast lub w pobliżu biznesowych dzielnic, a każdy hotel oferuje współczesne, kreatywne i radosne doświadczenia z pobytu. Marka wdrożyła specjalne udogodnienia dla dzieci oraz rodzin, co sprawiło, że hotele stały się miejscami wypełnionymi zabawą i komfortowymi dla rodziców. W czerwcu 2018 roku, światowe portfolio marki liczyło ponad 470 hoteli oraz 48 000 pokoi w 48 krajach.

O Grupie Accor
Accor to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4800 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.

ibis.com/accorhotels.com

A to już wiesz?  Kicia Kocia w Empiku Silesia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *