BIZNES Kultura

Mela Koteluk, Future Folk, Mateusz Ziółko i Micromusic na ECCO Walkathonie!

Mela Koteluk, Future Folk, Mateusz Ziółko i Micromusic na ECCO Walkathonie!
Koncerty Meli Koteluk, zespołu Future Folk, Mikromusic i Mateusza Ziółko to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji ECCO

Data publikacji: 2013-09-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mela Koteluk, Future Folk, Mateusz Ziółko i Micromusic na ECCO Walkathonie!
Kategoria: BIZNES, Kultura

Koncerty Meli Koteluk, zespołu Future Folk, Mikromusic i Mateusza Ziółko to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji ECCO Walkathonu!

Mela Koteluk, Future Folk, Mateusz Ziółko i Micromusic na ECCO Walkathonie! BIZNES, Kultura - Koncerty Meli Koteluk, zespołu Future Folk, Mikromusic i Mateusza Ziółko to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji ECCO Walkathonu!

Spotkania z gwiazdami, odrobina zdrowia, ale przede wszystkim pomoc potrzebującym – przed nami dziewiąta edycja ECCO Walkathonu w Polsce! Największy charytatywny spacer świata wyruszy 14 września z warszawskiej Agrykoli. Jak co roku Agrykola stanie się centralnym punktem Warszawy i najmodniejszym miejscem w stolicy. Miejscem, w którym po prostu trzeba być! Niezmiennie od dziewięciu lat, kilkanaście tysięcy ludzi połączy się w szczytnym celu, aby w radosnym spacerze przejść ulicami Warszawy i wspólnie zbierać pieniądze na cele charytatywne.

ECCO Walkathon – DZIEŃ PEŁEN ATRAKCJI!

 

Impreza rozpocznie się o godz. 9.00. rejestracją uczestników, których do spaceru dopingować będzie Mateusz Ziółko (koncert o godz. 9.20. i 11.15.). Przed rozgrzewkami na start tras: 6-cio i 10-cio kilometrowej, wystąpi ze swoim energetycznym koncertem zespół Future Folk, o godzinie 13.45. usłyszymy zespół Mikromusic, a  o godzinie 14.40 czeka nas prawdziwa gratka – koncert Meli Koteluk. Imprezę poprowadzą znani i lubiani dziennikarze Dorota Wellman, Bartek Jędrzejak i Michał Piróg, który poprowadzi również tegoroczną Trasę na Obcasach z udziałem aktorek Julii Kamińskiej i Karoliny Gorczycy, jak również blogerek modowych: Venili Kostis, Miss Fereiry, Cate Walk i Ryfki, autorki bloga Szafa Sztywniary.

 

Michał Piróg: Sms-y, przelewy, 1%podatku, są różne formy pomocy. Pomagać można również spacerując. Radość, przebywanie z wyjątkowymi ludźmi i ruch. ECCO Walkathon to również mój sposób na pomaganie już od 6 lat.

 

ODKRYJ WARSZAWĘ NA NOWO!

 

Ale to nie koniec atrakcji. W tym roku dla uczestników organizator przygotował zupełnie nowe trasy. Trasa 10 km „Poznaj malownicze zakątki Warszawy”, przebiegać będzie przez wiele charakterystycznych miejsc stolicy. Tradycyjnie wystartuje z Agrykoli i przez Morskie Oko poprowadzi w kierunku Pola Mokotowskiego. Następnie przechodzi przez malowniczy Mokotów oraz Śródmieście i wraca na Agrykolę. Na trasie oczywiście czeka nas wiele wyjątkowych atrakcji i niespodzianek. Nowa trasa 6 km tzw. „Familijna” – została stworzona specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi. Na tej trasie znajduje się wiele udogodnień dla spacerujących z wózkami. Organizator przygotował również szereg atrakcji specjalnie dla najmłodszych spacerowiczów, a jedną z nich jest możliwość wsparcia warszawskiego ZOO. Każde dziecko otrzyma plakat z zadaniami do wykonania na trasie. Prawidłowo wypełnione zadania to dodatkowe 10 PLN, które ECCO przekaże na budowę zimowego domku dla pingwinów mieszkających w warszawskim ZOO. Trasa „Familijna” przebiega przez malownicze parki, Morskie Oko, zielone dzielnice Śródmieścia Mokotowa  i kończy się również na warszawskiej Agrykoli. Organizator przygotował też specjalną niespodziankę dla aktywnych kobiet – Trasę na Wysokich Obcasach.
 

A to już wiesz?  72. rocznica Powstania Warszawskiego – pokazy filmowe w CBF „Nowy Świat”!

Trasa wystartuje o godzinie 13.00. na Agrykoli. Za jej najszybsze przejście można wygrać atrakcyjne nagrody – jest jeden warunek, trzeba przejść ją w butach na obcasie minimum 7,5 cm. Nagrodzone zostaną 3 pierwsze miejsca, a pomiaru obcasów dokona specjalna komisja sędziowska, w składzie: Dorota Wellman i Michał Piróg. Na Trasie zobaczymy również Julię Kamińską i Karolinę Gorczycę, oraz blogerki modowe: Ryfkę, Venilę Kostis, Miss Fereirę i Cate Walk.  

 

Julia Kamińska: Cieszę, że już po raz drugi wezmę udział w ECCO Walkathonie. Lubię łączyć przyjemne z pożytecznym, a ta akcja właśnie taka jest – bardzo przyjemna i niezwykle pożyteczna! Do zobaczenia na spacerze!

 

 

Blogerka Cate Walk: Wierzę w karmę, w to że dobre czyny do nas wracają. Jeśli mogę komuś pomóc, choć trochę czy wywołać uśmiech na jego twarzy, to właśnie spacer w ECCO Walkathonie jest do tego świetną okazją. Ten spacer to niezwykłe połączenie pożytecznego z przyjemnym. Zapraszam Was wszystkich do udziału w ECCO Walkathonie – na prawdę warto!

 

SPACER Z GWIAZDAMI!

Na trasie 6 i 10 km spacerowiczów dopingować będę m.in. Dorota Wellman, Monika Olejnik,  Daria Widawska, Magdalena Kumorek, Karolina Gorczyca, Julia Kamińska, Agnieszka Cegielska, Beata Tadla, Margaret, Aneta Zając, Ania Maruszeczko, Michał Piróg, Staszek Karpiel Bułecka, Rafał Brzozowski, Jarosław Gugała, Wojciech Jagielski, Bartek Jędrzejak, Jarosław Kret, Paweł Płuska, Tomasz Sianecki, Adam Wajrak, Paweł Wawrzecki, Karol Strasburger, czy Rafał Bryndal.

Staszek Karpiel Bułecka: Ruch to zdrowie i radość! Każda forma aktywności, bieganie, spacer, zabawy z najbliższymi, wygłupy z przyjaciółmi, dają nam dawkę pozytywnej energii! ECCO Walkathon jest nie tylko okazją by dobrze się bawić i spędzić aktywnie czas, jest to także doskonały sposób by pomóc tym najbardziej potrzebującym! 

 

A to już wiesz?  Prestiżowe wyróżnienie Must Have dla Brambla i Stołka Królika.

UŚMIECHNIJ SIĘ, IDŹ DLA INNYCH!

Najważniejszy jest jednak cel charytatywny. A to, kogo chcemy wspierać, zależy od nas samych. Jak to działa? My spacerujemy, a firma ECCO za każdy przebyty przez nas kilometr przekaże 4 zł na wskazany przez nas cel charytatywny. W tym roku wspieramy: rehabilitację dzieci chorych na mukowiscydozę wspólnie z Fundacją TVN „nie jesteś sam”, zbieramy też na zakup inkubatora i respiratora  ratującego życie wcześniaków ze szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie, w ramach współpracy z Fundacja Radia ZET, oraz z dotacji dziecięcej budowę zimowego domku dla pingwinów przylądowych z warszawskiego ZOO.

 

 

NOWY PAKIET STARTOWY ECCO WALAKTHON 2013!

 

Jak co roku, by wziąć udział w ECCO Walkathonie wystarczy kupić bilet, przyjść i spacerować. Ostanie bilety na ECCO Walkathon są do nabycia w wybranych sklepach ECCO i ECCO Kids na terenie całej Polski w cenie 28 zł. W dniu imprezy bilet jest wymieniany na pakiet startowy i identyfikator niezbędny podczas spaceru. Pakiet startowy ECCO Walkathon 2013 zawiera nowy pochodzący z globalnej limitowanej serii plecak, butelkę wody mineralnej, jabłko, przewodnik po trasach, a także identyfikator, na którym dokonujemy wyboru fundacji, na konto której chcemy aby ECCO przekazało „wychodzone” przez nas pieniądze.  

W pakiecie dziecięcym (do 12 roku życia) wyjątkowe niespodzianki. W tym roku: nowa koszulka ECCO Walkathon z Superbohaterem Evinem oraz mini zestawy klocków LEGO w zależności od wieku małego spacerowicza. Na wszystkie maluchy podczas ECCO Walkathonu czekać też będzie wiele atrakcji i zabaw w przygotowanym przez organizatora Miasteczku Dziecięcym m.in. budowa strażaka z klocków Lego i szereg innych atrakcji.

 

 

DO ZOBACZENIA 14 WRZEŚNIA NA AGRYKOLI!

 

 

***

ECCO Walkathon – to największy charytatywny spacer świata, w Polsce to również największy event familijny organizowany przez firmę ECCO – duńskiego producenta obuwia dla dorosłych i dzieci. Najbliższy ECCO Walkathon odbędzie się 14 września (sobota), na warszawskiej Agrykoli. Mechanizm akcji jest prosty: wspólnie spacerujemy po wytyczonych trasach, a za każdy przebyty przez nas kilometr ECCO przekaże 4 zł na rzecz wybranego przez nas projektu  charytatywnego

A to już wiesz?  Light.Move.Festival. – wolontariusze poszukiwani

 

Bądź z nami też na: www.facebook.com/eccowalkathon i http://pl.ecco.com/pl-pl/company/walkathon

KONTAKT:

Maciej Wyrwas, ECCO tel. . +48 22 701 24 50, [email protected]

Kinga Hetmańczyk,ECCO tel. +48 22 701 24 50, GSM: +48 668 367 800, [email protected]

Agata Falęcka, ConTrust, tel. +48 22 402 48 68, GSM: +48 662 272 485, [email protected]

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mela Koteluk, Future Folk, Mateusz Ziółko i Micromusic na ECCO Walkathonie! BIZNES, Kultura - Koncerty Meli Koteluk, zespołu Future Folk, Mikromusic i Mateusza Ziółko to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników tegorocznej edycji ECCO Walkathonu!
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy