BIZNES Kultura

Warszawski Jarmark Świąteczny w CBF „Nowy Świat”

Warszawski Jarmark Świąteczny w CBF „Nowy Świat”
W pierwszy weekend grudnia, w warszawskim kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” – tuż przy Rondzie de Gaulle’a, zapanuje prawdziwie świąteczna

Data publikacji: 2016-11-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Warszawski Jarmark Świąteczny w CBF „Nowy Świat”
Kategoria: BIZNES, Kultura

W pierwszy weekend grudnia, w warszawskim kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” – tuż przy Rondzie de Gaulle’a, zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera.

Warszawski Jarmark Świąteczny w CBF „Nowy Świat” BIZNES, Kultura - W pierwszy weekend grudnia, w warszawskim kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” – tuż przy Rondzie de Gaulle’a, zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera.

W pierwszy weekend grudnia, w warszawskim kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” – tuż przy Rondzie de Gaulle’a, zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera. Choinki, rewelacyjne potrawy i rozgrzewające napoje, stoiska z prezentami, pokazy filmów oraz świąteczna muzyka to tylko nieliczne z atrakcji, z których w dniach 3-4 grudnia br. będzie można skorzystać podczas Warszawskiego Jarmarku Świątecznego, odbywającego się zarówno na dziedzińcu, jak i w holu głównym jednego z najbardziej charakterystycznych budynków stolicy.

Na kilka dni przed Mikołajkami i trzy tygodnie przed Wigilią, kompleks Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie zostanie opanowany przez magiczny, bożonarodzeniowy jarmark. Wśród stoisk rozmieszonych na dziedzińcu oraz w holu głównym CBF znajdą się m.in. punkty gastronomiczne, w których najlepsi streetfood’owi wystawcy oferować będą różnorodne potrawy. Nie zabraknie także stoisk z bożenarodzeniowymi prezentami i upominkami oraz atrakcji dla najmłodszych – pokazów świątecznych filmów m.in.: „Święty Mikołaj”, „Magiczne Święta”, „Pinokio”, które odbędą się w Kinie KC (Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat”, Wejście A, poziom -1). Wszystkim elementom jarmarku towarzyszyć będzie unikalny klimat, w który odwiedzających przeniesie świąteczna muzyka, choinki oraz wszechobecne bożonarodzeniowe ozdoby.

– Warszawski Jarmark Świąteczny to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu przez całe rodziny. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że to właśnie w naszym kompleksie warszawiacy będą mogli poczuć wyjątkową świąteczną atmosferę i świetnie się bawić przez cały weekend. Atrakcje przygotowane przez organizatorów sprawią, że zarówno najmłodsi, jak i starsi goście nie będą nudzić się nawet przez chwilę – powiedział Jan Paweł Kamas, Wiceprezes Zarządu, Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A.

A to już wiesz?  Michalina Grzesiak w Empiku Silesia – spotkanie autorskie

Wstęp na Warszawski Jarmark Świąteczny jest bezpłatny. Szczegóły dotyczące wydarzenia, którego organizatorem jest firma Follow The Step  można znaleźć pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/654892084716219/

Miejsce i termin: Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat”, ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa,
3-4 grudnia 2016 r.

Godziny otwarcia strefy gastronomicznej na dziedzińcu CBF „Nowy Świat”:

Sobota, 3 grudnia 2016 r.: 10:00 – 01:00

Niedziela, 4 grudnia 2016 r.: 10:00 – 23:00

Godziny otwarcia strefy targowej w Holu Głównym CBF „Nowy Świat”: 

Sobota, 3 grudnia 2016 r.: 12:00 – 19:00

Niedziela, 4 grudnia 2016 r.: 12:00 – 19:00

Kontakt dla wystawców: [email protected]

Zapraszamy!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Warszawski Jarmark Świąteczny w CBF „Nowy Świat” BIZNES, Kultura - W pierwszy weekend grudnia, w warszawskim kompleksie Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” – tuż przy Rondzie de Gaulle’a, zapanuje prawdziwie świąteczna atmosfera.
Hashtagi: #BIZNES #Kultura

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy