Kultura

Sprawdź jakim typem festiwalowicza jesteś

Sprawdź jakim typem festiwalowicza jesteś
Informacja prasowa Warszawa, 27 lipca 2017 Sprawdź jakim typem festiwalowicza jesteś Wbrew pozorom, możliwości wyjazdów wakacyjnych nie ograniczają się wyłącznie do alternatywy: nad morze czy

Informacja prasowa
Warszawa, 27 lipca 2017
Sprawdź jakim typem festiwalowicza jesteś

Wbrew pozorom, możliwości wyjazdów wakacyjnych nie ograniczają się wyłącznie do alternatywy: nad morze czy w góry? Wielu z nas poszukuje nowych sposobów spędzenia wakacji. Jednym z nich są muzyczne festiwale, które latem przeżywają swoje apogeum. Jeżeli i Ty, zawsze znajdujesz czas na udział w letnich, muzycznych wydarzeniach, koniecznie rozwiąż nasz test i sprawdź, którym typem festiwalowicza jesteś!

Jakim typem festiwalowicza jesteś – test

1. Udział w festiwalach jest dla Ciebie okazją do:
a) Ucieczki od szarej rzeczywistości
b) Poznania nowych ludzi
c) Doskonałej zabawy
d) Zbierania życiowych doświadczeń
e) Poszukiwania doznań artystycznych

2. Jak reagujesz na spontaniczny pomysł wyjazdu na festiwal:
a) „Koko loko, to jest spoko!”
b) „Love las, love was!”
c) „Cud miód – znam was jak z nut!”
d) „Słona ona – propozycja wymarzona!”
e) „O!Żesz Sezam – nie dowierzam!”

3. Z każdego festiwalu wracasz w towarzystwie:
a) Powiewu wolności
b) Kilkudziesięciu nowych numerów telefonów
c) Zdartego gardła
d) Pustego portfela
e) Latynoskiej piękności

4. Jak reagujesz, gdy dowiadujesz się, że odwołano Twój ulubiony festiwal?
a) Wybieram inny tegoroczny festiwal
b) Organizuję spontaniczne spotkanie w gronie festiwalowych przyjaciół
c) Przesłuchuję wszystkie płyty ulubionego zespołu
d) „Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”
e) Denerwujesz się, że straciłeś okazję do artystycznych uniesień

Koko Loko – prezydent republiki dobrego smaku (najwięcej odpowiedzi A)
Wyjazd na festiwal traktujesz jako swoistą „ucieczkę” z domu, podczas której pragniesz poczuć inny wymiar wolności. Nie chcesz zrobić nikomu na złość, nie planujesz samotnej, niezapomnianej przygody. Chcesz oderwać się od normy,
dlatego zaplanowałeś wyjazd wyłącznie w gronie przyjaciół. Choć zdajesz sobie sprawę, że rodzice nie byli zachwyceni Twoim „nieodpowiedzialnym” pomysłem, wiesz jednocześnie, że potrzebujesz odskoczni i kilku dni dla siebie. Wyjazd bez rodziców, wciąż stanowi dla Ciebie swoistą „egzotykę”, dlatego do wspólnego podróżowania zaprosiłeś Koko Loko. Połączenie orzechów nerkowca, kokosów i mlecznej czekolady przypomina pierwsze, samodzielne wakacje w gronie przyjaciół, o których do tej pory nie dowiedzieli się Twoi rodzice.

A to już wiesz?  NEWS! TENET Premiera 4K Ultra HD Blu-ray™ już 15 grudnia

Love Las – rzecznik praw towarzyskich (najwięcej odpowiedzi B)
Wczoraj zadzwonił do Ciebie przyjaciel, którego poznałeś podczas ubiegłorocznego festiwalu i zapytał, czy pamiętasz, że już za miesiąc rozpocznie się kolejna edycja muzycznego święta. Jak mógłbyś zapomnieć?! Każdego lata organizujecie wspólny wyjazd z przyjaciółmi i najbliższymi członkami rodziny. Po drugie, wszystkie muzyczne festiwale traktujesz, jako okazję do poznania nowych ludzi. Po każdym wyjeździe, poszerza się nie tylko grono znajomych na portalach społecznościowych, ale przede wszystkim grupa osób, z którymi z pewnością zaplanujesz wyjazd przy okazji kolejnego festiwalu. Ponadto, pragniesz poznać tych, których porywa muzyka, dlatego wykorzystując rozległe znajomości, starasz się osobiście porozmawiać z członkami danego zespołu, jeszcze przed rozpoczęciem koncertu. Doskonale pamiętasz festiwal, podczas którego przyjaciele przedstawili Ci swojego dobrego znajomego – Love Lasa. Polubiłeś go od razu, dlatego do dziś towarzyszy Ci przy okazji każdego wyjazdu. To on, zniewolił Cię smakiem żurawiny w soku z jagód oraz migdałów w białej czekoladzie.

Cud Miód – pełnomocnik ds. przyjemności (najwięcej odpowiedzi C)
Przyjazd na festiwal, stanowi dla Ciebie kolejną okazję do uczestnictwa w koncercie Twoich największych, muzycznych idoli. Tak! To już dwunasty koncert zespołu w tym roku. Tak! Pojawiłeś się na każdym z nich i zawsze bawiłeś się najbliżej sceny. Tak! Wokalista uwielbia integrację z publicznością i podczas każdego koncertu wybiera kilku szczęśliwców, z którymi na scenie wykonuje największy przebój zespołu. Tak! Zostałeś wybrany już dwukrotnie i liczysz, że i tym razem szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Nawet, jeżeli tym razem nie uda Ci się osiągnąć tego celu, będziesz zadowolony z przyjazdu. To Ty znasz wszystkie utwory na pamięć, śledzisz nowości i życie zespołu na portalach społecznościowych, a w Twojej kolekcji znajdują się autografy wszystkich członków zespołu z osobistą dedykacją Po zakończeniu koncertu, należysz do najszczęśliwszych osób na Ziemi! Akceptujesz wszystkie, nawet najbardziej szalone pomysły swoich przyjaciół, bo wiesz, że nic nie jest w stanie zniszczyć w Tobie dobrego humoru. Chociaż uwielbiasz nowości, nigdy nie wyrzekniesz się tradycji. Aktywnie poszukujesz rozwiązań, które zaspokoją Twoje oczekiwania. Dlatego zatrudniłeś doradcę – zwanego Cud Miód, łączącego w sobie smak prażonych orzechów nerkowca i kukurydzy, skąpanych w miodzie.

A to już wiesz?  Bezpieczeństwo to podstawa: imprezy masowe

Słona Ona – ambasador rozkoszy (najwięcej odpowiedzi D)
Wielokrotnie podczas festiwali pogoda płata nam figle. Wielu ludzi narzeka, że na koncertach nie panuje odpowiednia atmosfera, ponieważ część uczestników skutecznie zniechęciły obfite opady deszczu. Również inne czynniki losowe decydują o tym, że nie odbędzie się koncert lub spotkanie na które wyjątkowo czekałeś! Duża grupa uczestników festiwalu popadłaby w rezygnację, ale nie Ty! Przecież festiwal nie ogranicza się do jednego koncertu, jednej gwiazdy i jednego, nawet kultowego, utworu! Wciąż jest tyle do zobaczenia, tyle do posłuchania, tyle do poznania! Dlatego zamknięcie jednej drogi, otwiera przed Tobą inne możliwości, z których nie wahasz się skorzystać. Widząc rezygnację przyjaciół, próbujesz natchnąć ich Twoją energią. Gdy to się nie udaje, samotnie wybierasz się na poszukiwanie atrakcji. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że słodkie przekąski nie potrafią skutecznie poradzić sobie z głodem podczas długich, koncertowych dni. Potrafisz jednak dostosować się do tej sytuacji, dlatego razem z Tobą podróżuje Słona Ona – najlepsza, hiszpańska kukurydza muśnięta solą morską, po którą sięgasz zawsze, kiedy masz ochotę na przekąskę.

O!Żesz Sezam – minister departamentu słodkiej satysfakcji (najwięcej odpowiedzi E)
Na kolejny wyjazd decydujesz się dlatego, żeby podziwiać sposób organizacji i oprawę festiwalu. Lubisz poznawać ludzi, którzy w nim uczestniczą i korzystać z atrakcji przygotowanych
przez organizatorów. Dodatkowo, zawsze sprawdzasz, czy zadbano o odpowiednie zaplecze gastronomiczne, medyczne i sanitarne. Jednocześnie, kochasz muzykę, jednak nie wykorzystujesz koncertów jako okazji do skakania, tańczenia czy śpiewania. Na podstawie słów i linii melodycznej, pragniesz dowiedzieć się jak najwięcej o zespole, o uczuciach i emocjach. Oceniasz sposób zachowania się na scenie, stopień integracji z publicznością i realne zaangażowanie zespołu w wykonywaną pracę. Czym jest dla Ciebie piękno? Odpowiednią kompozycją, umiejętnym dobraniem proporcji, nietuzinkowym zestawieniem smaków. Twoim idolem jest O!Żesz Sezam, łączący w sobie głębię orzecha arachidowego, skąpanego w miodzie i oprószonego chrupiącym sezamem.

A to już wiesz?  Trzecia edycja trasy koncertowej „Spragnieni Lata”

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy