Muzyka

Domoteka zaprasza na bezpłatny koncert Darii Zawiałow!

Domoteka zaprasza na bezpłatny koncert Darii Zawiałow!
Informacja prasowa Warszawa, 29 listopada 2018 r. Domoteka zaprasza na bezpłatny koncert Darii Zawiałow! Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia o godzinie 19.30, w Domotece

Informacja prasowa
Warszawa, 29 listopada 2018 r.

Domoteka zaprasza na bezpłatny koncert Darii Zawiałow!
Już w najbliższą sobotę, 1 grudnia o godzinie 19.30, w Domotece odbędzie się kameralny koncert Darii Zawiałow – wokalistki, laureatki 2 Fryderyków za debiutancki album “A kysz!”. Wstęp na koncert, odbywający się w ramach wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu”, jest bezpłatny.
Daria to młoda i niepokorna artystka, autorka tekstów i kompozytorka, tworząca muzykę spod znaku indie pop i rocka. Koncert wokalistki idealnie wpisuje się w konwencję wydarzenia „Święta
w Dobrym Stylu”, którego celem jest pokazanie świątecznych aranżacji w oryginalnej i niebanalnej odsłonie.
Udział Darii w świątecznym wydarzeniu nie ograniczy się jednak do zagrania koncertu – o godzinie 18.00, w specjalnie przygotowanej strefie będzie można zobaczyć jej autorską propozycję dekoracji świątecznego stołu. Daria przedstawi aranżację awangardową, odbiegającą stylem od tradycyjnej, bożonarodzeniowej oprawy.
Wcześniej, o godzinie 16.00 i 17.00 będzie można również obejrzeć kolejno: dekoracje Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka, bazujące na klasycznych rozwiązaniach, a także Kasi Sokołowskiej, której pomysły oscylują wokół wielkomiejskiej elegancji.
Czas oczekiwania na koncert Darii Zawiałow umilą warsztaty: tworzenia stroików, organizowany
we współpracy z kwiaciarnią Kwiaty&Miut, ozdabiania bombek razem z Hello Calligraphy
czy pakowania prezentów wspólnie z pracownią Dobrze Się Składa i magazynem Usta.
Na odwiedzających Domotekę czekać też będą designerskie dodatki i stylowe upominki, które kupimy w strefie wyselekcjonowanych marek Christmas Premium Sale, a także w Pop-up Store yestersen.
„Święta w Dobry Stylu” to wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych. Impreza w Domotece, mieszczącej się przy ul. Malborskiej 41 w Warszawie, potrwa od godz. 10.00 do 21.00.
Nad wydarzeniem „Święta w Dobrym Stylu” patronat medialny objęli: KMag, Elle Decoration, Usta, Co Jest Grane i Viva! Partnerami wydarzenia są firmy: Kwiaty&Miut, Hello Calligraphy, BoConcept, Panul, Steinway & Sons, Hurom, Odette, yestersen, Galeria Wnętrz, Miloo Home, Akademia Harmonika, NAP.
Organizatorem wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu” jest Domoteka.

A to już wiesz?  Open’er Festival: Firestone Stage ogłasza listę artystów

***
Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą. Podczas organizowanych w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka wydarzeń można zapoznać się z aktualnymi trendami, spotkać ekspertów z branży, obejrzeć ciekawe wystawy czy wziąć udział w warsztatach.
www.domoteka.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *