Muzyka

Open’er Festival: Firestone Stage ogłasza listę artystów

Open’er Festival: Firestone Stage ogłasza listę artystów
Warszawa, 14.06.2019 r. Open’er Festival: Firestone Stage ogłasza listę artystów W tym roku zapowiada się wyjątkowa reprezentacja na Firestone Stage podczas Open’er Festival 2019. Zagra

Warszawa, 14.06.2019 r.

Open’er Festival: Firestone Stage ogłasza listę artystów

W tym roku zapowiada się wyjątkowa reprezentacja na Firestone Stage podczas Open’er Festival 2019. Zagra dwunastu artystów reprezentujących najmodniejsze kierunki w muzyce pop, a wśród nich laureatka trzeciej edycji konkursu FIRESTONE Headliners of Tomorrow – Erith.

Przez cztery lipcowe wieczory na Firestone Stage będzie rozbrzmiewać różnorodna i wyjątkowa muzyka: od rapu przez electro pop po dawkę elektronicznego folku.

Dzień I, 3 lipca br.
Na Firestone Stage pierwszego dnia zagrają Kacperczyk, zespół, który tworzą dwaj bracia Maciek i Paweł, będący pierwszymi wykonawcami alternatywnymi w szeregach SBM Label. Wystąpi także Atari Wu, czyli Michał Wasilewski, znany z duetu XxanaxX oraz Rebeka, zespół, w skład którego wchodzą Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny grający, electro pop.

Dzień II, 4 lipca br.
Drugiego dnia, pojawią się na scenie OXFORD DRAMA, czyli Małgorzata Dryjańska i Marcin Mrówka, a także wokalistka i basistka Misia Furtak oraz R.O x Konoba.

Dzień III, 5 lipca br.
Trzeciego dnia publiczność może liczyć na występy: rapera Emila Blefa, zespołu Wczasy, czyli Bartłomieja Maczaluka i Jakuba Żwirełło, a także z pewnością zachwyci niezrównana
i elektryzująca Bovska.

Dzień IV, 6 lipca br.
Ostatni wieczór będzie należał do The Saturday Tea, Sonbird i oczywiście do Erith.
Erith, a właściwie Martyna Biłogan, to finalistka tegorocznej edycji konkursu FIRESTONE Headliner of Tomorrow. Ujęła jurorów i internautów twórczością balansującą na granicy psychodelicznego popu i elektronicznego folku.

FIRESTONE Headliner of Tomorrow
Na tegoroczną edycję konkursu FIRESTONE wpłynęło aż 627 nagrań. Zwyciężyła Erith, której utwór „Nic nie muszę” https://www.youtube.com/watch?v=sHEVjnL9Ffg zdobył największą liczbę głosów publiczności. https://www.konkursfirestone.pl/

Amerykańska legenda motoryzacji, marka Firestone, od lat chętnie nawiązuje do muzyki, która budzi pozytywne emocje i jednoczy ludzi. W Polsce wspiera młode talenty, które
w ramach programu FIRESTONE Headliners of Tomorrow, walczą o swoje miejsce na jednej z oficjalnych scen Open’er Festival – Firestone Stage.

A to już wiesz?  „Anima” Justyny Steczkowskiej

Osiemnasta edycja festiwalu odbędzie się w dniach 3 -6 lipca 2019 roku na terenie Lotniska Gdynia-Kosakowo. Więcej informacji na www.opener.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *