Kino

Przedpremierowe pokazy filmu ?Nocna Randka?

Przedpremierowe pokazy filmu ?Nocna Randka?
Przedpremierowa ?Nocna Randka? w Cinema City 06.05.2010 21:10 Cinema City W dniach 8 i 9 maja br. w wybranych kinach Cinema City odbędą się przedpremierowe

Przedpremierowa ?Nocna Randka? w Cinema City
06.05.2010 21:10 Cinema City

W dniach 8 i 9 maja br. w wybranych kinach Cinema City odbędą się przedpremierowe pokazy filmu ?Nocna Randka?. Shawn Levy, twórca takich obrazów, jak ?Noc w Muzeum? czy ?Różowa pantera?, prezentuje widzom swoją nową komedię, pełną zabawnych dialogów i zwrotów akcji. Każdy, kto ceni wyrafinowane poczucie humoru, z pewnością doceni uroki historii małżeństwa Phila i Claire Fosterów, granych przez Steve?a Carella i Tinę Fey.

?Nocna randka? to przezabawna opowieść o lekko znudzonym małżeństwie, które pielęgnując własną tradycję, wybiera się na cotygodniową randkę. Chcąc urozmaicić swoje rutynowe spotkania, postanawiają wybrać się do modnego klubu na Manhattanie. Nie mogąc jednak dostać wolnego stolika, podają się za inne małżeństwo i korzystają z cudzej rezerwacji. I zapewne wieczór przebiegałby w znany im, schematyczny sposób, gdyby nie fakt, iż przez przypadek podali się za złodziejski duet, zamieszany w poważną kradzież i ścigany przez skorumpowanych policjantów. W ten sposób, drobne kłamstewko, zamiast dodać związkowi odrobiny pikanterii, wpędza bohaterów w ciężkostrawną sytuację, a widzom serwuje porcję dobrego kina.

Wybierając się na przedpremierową ?Nocną randkę? do Cinema City, na srebrnym ekranie ujrzymy nie tylko rewelacyjny duet Carell ? Fey. Obok pojawią się także tacy aktorzy wielkiego formatu, jak Ray Liotta, Mark Ruffalo czy Mark Wahlberg, czyniąc tę przezabawną komedię, pełną niespodziewanych zwrotów i wartkiej akcji, wspaniałym widowiskiem i niezapomnianym przeżyciem.

Przedpremierowa ?Nocna Randka? 8 i 9 maja 2010r. w wybranych kinach Ciemna City.

Warszawa:

Cinema City Arkadia

Cinema City Mokotów

Cinema City Sadyba

Cinema City Promenada

Łódź:

Cinema City Manufaktura

Kraków:

Cinema City Bonarka:

Cinema City Galeria Kazimierz

Katowice:

Cinema City Jurajska

Cinema City Silesia

Gliwice:

Cinema City Gliwice

Bielsko Biała:

Cinema City Bielsko-Biała

Gdańsk:

A to już wiesz?  Maksymalne kinowe przeżycie

Cinema City Krewetka

Poznań:

Cinema City Kinepolis

Bydgoszcz:

Cinema City Bydgoszcz

Toruń:

Cinema City Toruń

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy